درخواست تصحیح قرارداد

سرویس تصحیح قراردادهای نگارش شده‌ی شما برای رفع ایرادات، ارزیابی مهارت و تقویت قدرت نگارش قرارداد شما راه‌اندازی گردیده است. در صورتی که شما در آکادمی تخصصی نگارش قرارداد، مشغول به آموزش و کسب مهارت باشید و مدل آموزش انتخابی شما حاوی تصحیح قرارداد نباشد، جهت رفع ایرادات نگارش قرارداد خود و کسب تدریجی مهارت تنظیم قرارداد، حتماً به استفاده از این سرویس نیاز خواهید داشت. شما می‌توانید درخواست تصحیح هر قراردادی که از تکالیف آکادمی مد نظر خودتان است را اینجا ثبت نمایید. فایل قرارداد از شما اخذ و پس از تصحیح به ایمیل شما ارسال می‌گردد. نیاز است که بعد از دریافت فایل تصحیح شده قرارداد، موارد و نظرات اعلام شده را به دقت بررسی بفرمایید، نکات را آموخته و تلاش جهت رفع آن‌ها در قراردادهای نگارش شده بعدی بفرمایید. در صورتی که قرارداد مورد نظر شما جهت تصحیح مربوط به تکالیف آکادمی نیست، در این صورت، در قسمت فرم درخواست تصحیح قرارداد و در قسمت توضیحات، این موضوع را اعلام بفرمایید. در چنین مواردی، هزینه تصحیح قرارداد به شرح فوق نبوده و بعد از بررسی قرارداد مشخص و به شما اطلاع داده خواهد شد که در صورت تمایل قرارداد تصحیح گردد و در غیر این صورت، وجه پرداخت شده، به شما عودت داده خواهد شد.

هزینه به ازای هر قرارداد مربوط به تکالیف آکادمی: 3۰۰,۰۰۰ تومان

فرم درخواست تصحیح قرارداد
note-book
note-book-2 not-book-3

روند تصحیح قرارداد

قراردادهای ارسالی مربوط به تکالیف آکادمی با توجه به صورت مساله و انتظاری که از یک کارشناس قرارداد می‌رود، تصحیح خواهد شد. در تصحیح، هم موارد شکلی و هم موارد ماهوی مدنظر قرار می‌گیرد و تذکرات لازم اعلام می‌گردد. تلاش می‌شود ایرادات به صورت اظهارنظر (Comment) اعلام گردد که موجب تمرین شما برای تصحیح موارد اعلام و اظهار شده گردد. قراردادهای ارسال شده مربوط به تکالیف آکادمی در اولین فرصت و حداکثر ظرف مدت 10 روز تصحیح و ارسال خواهند شد. در صورتی که به هر دلیلی نیاز به زمان بیشتر باشد، حتماً به شما اطلاع‌رسانی می‌گردد.

نحوه ارسال قرارداد

  1. بر روی فرم درخواست تصحیح قرارداد، کلیک بفرمایید.
  2. مشخصات خود و همچنین ایمیل مورد استفاده خود را وارد نموده و در قسمت توضیحات اعلام بفرمایید که آیا قرارداد ارسالی مربوط به تکالیف آکادمی است و یا یک قرارداد متفرقه است.
  3. در صورت وجود توضیحات دیگر، موارد مورد نظر را درج بفرمایید.
  4. یک فایل Word از قرارداد مورد نظر خودتان که ترجیحاً با فونت صحیح و رعایت سایر موارد شکلی، تنظیم گردیده را بارگذاری نمایید.
  5. مبلغ مشخص شده برای تصحیح قراردادهای مربوط به تکالیف آکادمی را پرداخت نموده و سفارش خود را نهایی کنید.
  6. بعد از نهایی‌سازی سفارش، یک ایمیل با مضمون تایید سفارش می‌بایست دریافت بنمایید. در صورت عدم دریافت این ایمیل، حتماً با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.