درباره ما

چه‌ چیزی ما را متفاوت می‌کند؟

آکادمی شش ماهه‌ی قراردادنویسی، یک دوره کاملاً عملی و مهارت محور است. شما در هر جلسه، بعد از یادگیری موارد آموزش داده شده، می‌بایست دست به قلم شوید و شروع به نگارش نمایید. در ابتدا این امر ممکن است کمی دشوار باشد، اما به تدریج و پس از گذشت چند ماه اول، شما به راحتی قادر به نگارش خواهید بود و پس از اتمام دوره شش ماهه، در صورت انجام کلیه‌ی تکالیف اعلام شده در دوره به صورت هفته به هفته، قادر به نگارش انواع مدل قراردادها خواهید شد.

داستان ما

آکادمی تخصصی ۶ ماهه نگارش قرارداد تا پایان سال ۱۴۰۰ در ۴ دوره و کلاس متفاوت تشکیل گردد و نزدیک به ۱۰۰ وکیل و حقوقدان را آموزش داد و کسب مهارت تنظیم قرارداد آن‌ها کمک نمود. با توجه به اینکه آکادمی در هر سال فقط یک بار با محدودیت ظرفیت برگزار می‌گردید و بسیاری از علاقه‌مندان امکان شرکت در آکادمی را پیدا نمی‌کردند، تصمیم بر آن شد که آکادمی به صورت آموزش آنلاین، با ضبط حرفه‌ای و استادیویی جلسات توسط مدرس، بر بستر وب‌سایت قرار گیرد و بتواند جمع بیشتری از مخاطبین و مشتاقین حوزه نگارش قرارداد را در خود جای دهد.

بهاره فشارکی

وکیل پایه یک دادگستری و متخصص و مدرس قراردادنویسی

بهاره فشارکی پس از سال‌ها تجربه‌ی متمرکز در امر نگارش قراردادها و ارائه خدمات مشاور حقوقی به انواع شرکت‌های تجاری، استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا با توجه به سبق سابقه‌ی متنوع خود در حوزه‌ی حقوق کسب‌وکار، به ویژه تنظیم انواع قراردادهای فارسی و انگلیسی، برآن شد که نیروهای مستعد، کوشا و علاقه‌مند به حوزه‌های قراردادنویسی را آموزش دهد به نحوی که بعد از اتمام دوره‌ی آموزشی فوراً بتوانند مشغول به کار و فعالیت شوند و موجب گسترده‌تر شدن دنیای قراردادنویسی گردند. همین ایده باعث شد که آکادمی نگارش و تنظیم قرارداد به عنوان اولین دوره مهارت محور در ایران توسط بهاره فشارکی بنیان‌گذاری شود و موجب رشد و تربیت کارشناسان حوزه نگارش قرارداد و اشتغال آن‌ها در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف بشود. برای آشنایی بیشتر با رزومه ایشان، می‌توانید به صفحات لینکدین و یا اینستاگرام بهاره فشارکی به آدرس‌های مندرج شده در "صفحات ما در شبکه‌های اجتماعی" در ذیل وب‌سایت، مراجعه بفرمایید.

شیوه‌های آموزشی نوآورانه

محتوای آکادمی شش ماهه تنظیم قرارداد به صورت منحصربه‌فرد و نوآورانه طبق تجربه و نظر سرکار خانم بهاره فشارکی تدوین و تنظیم گردیده است و هیچ کتاب یا جزوه‌ی آموزشی متعلق به سایر اساتید در این دوره تدریس نمی‌گردد. تمامی محتوا برگرفته از تجربه‌ی کاری خانم فشارکی بوده و بر همان اساس از ابتدا تدوین و تنظیم گردیده است. همچنین مدل آکادمی و شیوه‌ی مهارت محور آن نیز در زمان تاسیس کاملاً نوآورانه و به دور از هرگونه کپی‌برداری و یا تقلید بوده است. همین نوآوری، ابداع و بهره‌مندی از تجارب عملی در تهیه و تدوین، موجب خاص شدن و اثرگذاری حداکثری آکادمی گردیده است.